Sommerkort i Vestfold

VKT tilbyr også i år sommerkort til kun kr. 100,- pr. uke. Dette er sannsynligvis et av de beste tilbudene til kollektivbrukerne i landet. Sommerkortet er i salg fra tirsdag 26. juni og frem til søndag 19. august.
Sommerkortet kan kjøpes på alle våre utsalgssteder i Vestfold. Kortet utstedes første gang på våre salgskontor og kan senere fylles opp på bussen. Dersom du har et periodekort fra før og ønsker å benytte dette i de samme sonene i sommeren kan du bare be om en ukesperiode på bussen. Ønsker du å utvide kortet til å gjelde hele fylket må du innom et av våre salgskontorer for å oppgradere kortet. Prisen er fremdelses kun 100 kroner pr uke.
 
Sommerkortet selges på følgende steder:
- Tønsberg Rutebilstasjon (Farmandstredet)
- Narvesen Sjøsiden (Sjøsiden Kjøpesenter Horten)
- Sande Stasjon (Sande Jernbanestasjon)
- Narvesen Sandefjord (Sandefjord Jernbanestasjon)
- Narvesen Larvik (Larvik Jernbanestasjon)
- Narvesen Holmestrand (Holmestrand Jernbanestasjon)
- Drammen Rutebilstasjon (Bragernes Torg 1A Drammen)
 
Ytterligere informasjon om sommerkortet får de ved å henvende deg til våre salgskontorer eller ringe ruteopplysningen på tlf. 177.
 
Vi ønsker alle våre kunder en god sommer.
 
 
Les mer: Nyheter
 

Vestviken Kollektivtrafikk AS  |  Jernbanegt 2 , Postboks 8 Sentrum, 3101 Tønsberg  |  Telefon 33 30 01 00   |  E-post: firmapost@vkt.no
Utviklet av
PromSys


Small width layoutMedium width layoutMaximum width layoutMaximum textMedium textSmall textBack Top!